شرکت پردازش تصویر کمان

شرکت پردازش تصویر کمان مفتخر است به پشتوانه اعتبار، تلاش و تجربه چند دهه فعالیت کارشناسان معتقد و متعهد ایرانی و در راستای پوشش نیاز جدی و رشد روز افزون جامعه به سیستم‌های امنیتی، با یک برنامه‌ریزی منسجم و عملگرا، محصولات متنوعی را در حوزه نظارت، پایش و آنالیز تصاویر، به صورت کاملا بومی طراحی، تولید و در بازار عرضه نماید.

طرح و ایده اصلی شرکت کمان در خرداد ماه سال 1391 توسط تنی چند از فارغ التحصیلان دانشگاه های مطرح ایران و متخصصان خبره و با تجربه در حوزه تولیدنرم افزارهای بومی شکل گرفت و در مهرماه سال 1392 این شرکت تاسیس شد. از آبان ماه همان سال فعالیت خود را به صورت جدی شروع کرد؛ در شهریور1393 اولین نسخه تجاری نرم افزار نظارت و پایش تصاویر تولید داخل به نام شیردال وارد بازار شد و در اسفند 1393 وارد فاز تحقیق و توسعه خلاقانه خود شد و در شهریور سال 1394 نرم افزار آنالیز تصاویر به نام یوزتا را بر اساس هوش مصنوعی روانه بازار کرد؛ در اسفند 1395 نسخه 5 نرم افزار شیردال در اختیار مشتریان قرار گرفت و در اردیبهشت 1396 نسخه موبایلی و تحت وب نرم افزار آماده بهره برداری شد. هم اکنون نسخه 7/5 نرم افزار شیردال در حال خدمات دهی به مشتریان محترم است.

محصولات شرکت کمان با برند های" خانواده شـیـردال " و " خانواده یـوزتـا " بعنوان یکی از اجزای مهم و پایه‌ای تولیدی شرکت پردازش تصویر کمان تعریف شده که امکان مدیریت و نظارت بر منابع تصویری برای دوربین‌های مدار بسته را مـیـسـر نموده و طراحی حرفهای و مناسب همراه با رعایت استانداردهای ملی و بین‌المللی، محیطی ایده‌آل با پشتیبانی و امکان اعمال تغییرات متناسب با خواسته ی کاربران را فرآهم آورده است.

مزیت شرکت کمان نسبت به رقبا :

1- کیفیت بالا و رقابتی آن با نمونه های معتبر خارجی
2- قیمت به مراتب ارزانتر و اقتصادی تر در مقایسه با نرم افزارهای مشابه خارجی
3- دارا بودن مـجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح کـشور
4- نصب بیش از بیست هزار دوربین با استفاده از این نرم‌افزار در مراکز مختلف اداری، شهری، صنعتی، تجاری،نظامی و امنیتی
5- امکان اعمال تغییرات و سفارشی‌سازی براساس نیازهای ویژه مشتریان و خدمات پشتیبانی کارآمد
6- امکان مدیریت یکپارچه دوایر، ادارات، سازمانها و ارگانها و اتصال به سایر سیستم‌های موجود در آن مجموعه
7- مهمتر از همه، دریافت تائیدیه های امنیتی داخلی از قبیل افتا و سمتا و قابلیت اعتماد در امر خطیر امنیت در مقایسه با سیستم‌های خارجی که امکان ضریب نفوذ بالایی دارند و فاقد تائیدیه های امنیتی داخلی می باشند