کانال تلگرام شرکت پردازش تصویرکمان راه اندازی شد
26 فوریه 2019
حضور شرکت پردازش تصویر کمان در نمایشگاه ایپاس ۹۵
26 فوریه 2019
Show all

مدیرکل راه آهن جنوب شرق گفت: سیستم‌های نظارت تصویری ایستگاه های راه آهن جنوب شرق از ایستگاه زاهدان تا ایستگاه رودشور به طول ۲۰۷ کیلومتر نصب و راه‌اندازی شد.

‌مجید ارجونی در گفت وگو با ایسنا افزود: در فاز اول و دوم سیستم های نظارت تصویری که از ۳۶ دستگاه دوربین تشکیل شده و در ایستگاه‌های مسافری، باری و جیگولی نصب و راه‌اندازی شده است.

وی اظهار کرد: فاز سوم این سیستم از ۵۹ دستگاه دوربین تشکیل شده و در ایستگاه های کنجانک، دومک، شورو، رودماهی، کلات، مزارآب و رودشور نصب و راه اندازی شد.

وی با اشاره به اینکه جمعا ۹۵ دستگاه دوربین ترکیبی در این سیستم تعبیه شده گفت: سیستم نظارت تصویری از لحاظ ایمنی، جهت سیر قطارها، امنیت ایستگاه‌ها، همچنین هدایت و نظارت بر عملکرد کارکنان در هنگام بروز هرگونه حادثه کاربرد دارد.

مدیرکل راه آهن جنوب شرق اضافه کرد: این سیستم پیاده‌سازی تدابیر و تمهیدات پیشگیرانه را به اندازه چشمگیری آسان‌تر خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه کنترل سوزن‌های ورودی و خروجی، محوطه ایستگاه‌ها و کنترل ترافیک ایستگاه برای ما حائز اهمیت است، ادامه داد: سیستمهای نظارت تصویری این امکان را برایمان به صورت ترکیبی فراهم کرده است.

وی با اشاره به اینکه تدابیر امنیتی همیشه ضامن وجود بستری امن جهت پیشبرد فعالیت‌های اقتصادی و فراهم آوردنده آرامش خاطر بیشتر در محیط های کسب و کار بوده است، تصریح کرد: نظارت تصویری بخش لاینفک سیستم‌های امنیتی مدرن را تشکیل می‌دهد که در ایستگاه‌های راه‌آهن بسیار کاربردی است.


لینک خبر:

http://www.isna.ir/news/96030703648/

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

اشاره به موضوع
avatar
wpDiscuz