راه‌اندازی سیستم‌های نظارت تصویری ایستگاه‌های راه آهن جنوب‌شرق

کانال تلگرام شرکت پردازش تصویرکمان راه اندازی شد
۷ اسفند ۱۳۹۷
حضور شرکت پردازش تصویر کمان در نمایشگاه ایپاس ۹۵
۷ اسفند ۱۳۹۷
Show all

مدیرکل راه آهن جنوب شرق گفت: سیستم‌های نظارت تصویری ایستگاه های راه آهن جنوب شرق از ایستگاه زاهدان تا ایستگاه رودشور به طول ۲۰۷ کیلومتر نصب و راه‌اندازی شد.

‌مجید ارجونی در گفت وگو با ایسنا افزود: در فاز اول و دوم سیستم های نظارت تصویری که از ۳۶ دستگاه دوربین تشکیل شده و در ایستگاه‌های مسافری، باری و جیگولی نصب و راه‌اندازی شده است.

وی اظهار کرد: فاز سوم این سیستم از ۵۹ دستگاه دوربین تشکیل شده و در ایستگاه های کنجانک، دومک، شورو، رودماهی، کلات، مزارآب و رودشور نصب و راه اندازی شد.

وی با اشاره به اینکه جمعا ۹۵ دستگاه دوربین ترکیبی در این سیستم تعبیه شده گفت: سیستم نظارت تصویری از لحاظ ایمنی، جهت سیر قطارها، امنیت ایستگاه‌ها، همچنین هدایت و نظارت بر عملکرد کارکنان در هنگام بروز هرگونه حادثه کاربرد دارد.

مدیرکل راه آهن جنوب شرق اضافه کرد: این سیستم پیاده‌سازی تدابیر و تمهیدات پیشگیرانه را به اندازه چشمگیری آسان‌تر خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه کنترل سوزن‌های ورودی و خروجی، محوطه ایستگاه‌ها و کنترل ترافیک ایستگاه برای ما حائز اهمیت است، ادامه داد: سیستمهای نظارت تصویری این امکان را برایمان به صورت ترکیبی فراهم کرده است.

وی با اشاره به اینکه تدابیر امنیتی همیشه ضامن وجود بستری امن جهت پیشبرد فعالیت‌های اقتصادی و فراهم آوردنده آرامش خاطر بیشتر در محیط های کسب و کار بوده است، تصریح کرد: نظارت تصویری بخش لاینفک سیستم‌های امنیتی مدرن را تشکیل می‌دهد که در ایستگاه‌های راه‌آهن بسیار کاربردی است.


لینک خبر:

http://www.isna.ir/news/96030703648/

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

اشاره به موضوع
avatar
wpDiscuz
لطفا پیام خود را ارسال کنید

متاسفانه الان آنلاین نیستیم ولی میتوانید پیامتان را بگذارید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

مرسی که مارا برای راهنمایی انتخاب کردین...

پس از نوشتن پیام روی ENTER کلیک کن