خانواده یوزتا

“خانواده یوزتا” به منظور آنالیز تصویر و پردازش تصویر و تجزیه و تحلیل اطلاعات ویدیویی حاصل از دوربین‌های مداربسته طراحی و تولید شده است. امروزه با تجزیه و تحلیل داده‌های بزرگ و متنوع علاوه بر آگاهی از شرایط فعلی امکان برنامه‌ریزی و آینده‌نگری به روش مطلوب‌ قابل بررسی است. تصاویر حاصل از دوربین‌های مداربسته شامل بخش مهمی از این اطلاعات ارزشمند هستند که علاوه بر امور امنیتی دارای کاربردهای خدماتی، اجرایی، مدیریتی و سلامت و شادابی محیط نیز می‌باشند. مراکز اداری، تجاری، نظامی، خصوصی و عمومی همواره در تلاش برای ایجاد محیطی سالم، با هیجان، قابل توسعه، انعطاف‌پذیر، زیبا، کارآمد و با امنیت بالا هستند. البته یافتن راه‌حل‌های مناسب، چندان ساده نیست، آنهم راه‌حل‌هایی که دارای پاسخ مناسب در راستای کاهش ریسک در امنیت، سلامت محیطی و افزایش کمی و کیفی عملکرد را شامل شوند. این مراکز نیازمند به یک سامانه سازگار با قدرت پاسخگویی مناسب هستند که علاوه بر اقتصادی بودن، آنها را در انجام وظایف و دستیابی به ایده‌آل‌ها یاری نمایند.

مزایای خانواده یوزتا :

از مزایای محصولات آنالیز تصویر و پردازش تصویر خانواده یوزتا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- کیفیت بالا و رقابتی آن با نمونه‌های معتبر خارجی
2- قیمت به مراتب ارزانتر و اقتصادی تر در مقایسه با نرم‌افزارهای مشابه خارجی
3- دارا بودن مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح کشور
4- نصب بیش از بیست هزار دوربین با استفاده از این نرم‌افزارها در مراکز مختلف اداری، شهری، صنعتی، تجاری، نظامی و امنیتی
5- امکان اعمال تغییرات و سفارشی‌سازی براساس نیازهای ویژه مشتریان و خدمات پشتیبانی کارآمد
6- امکان مدیریت یکپارچه دوایر، ادارات، سازمانها و ارگان‌ها و اتصال به سایر سیستم‌های موجود در آن مجموعه مهمتر از همه، دریافت تاییدیه های امنیتی داخلی از قبیل افتا و قابلیت اعتماد در امر خطیر امنیت در مقایسه با سیستم‌های خارجی که امکان ضریب نفوذ بالایی دارند و فاقد تاییدیه های امنیتی داخلی می‌باشند برخی از محصولات آنالیز تصویر و پردازش تصویر خانواده یوزتا به شرح رو به رو هستند:
نام محصول کاربری
پلاک‌خوان پارکینگی و جاده ای برای انواع خودرو امنیت و شواهد قانونی
تشخیص چهره امنیت و شواهد قانونی
تشخیص اشیا در تصاویر امنیت و شواهد قانونی
شمارش جمعیت و مدیریت جمعیت امنیت و شواهد قانونی
شمارش متحرک مدیریت ترافیک
تشخیص پلاک مدیریت ترافیک
تشخیص نوع خودرو مدیریت ترافیک
تشخیص خوردگی کنترل کیفیت
کنترل عیوب کنترل کیفیت
شمارش قطعات کنترل کیفیت
مخاطرات زیست محیطی کنترل کیفیت

کاربری های نرم افزارهای پردازش تصویر خانواده یوزتا

امنیت و شواهد قانونی :

نیاز جدی و رشد روزافزون در لزوم افزایش کیفی و کمی امنیت در مراکز اداری، صنعتی، خدماتی، دولتی، شهری، عمومی و خصوصی، سبب افزایش چشمگیر در استفاده از دوربین‌های مداربسته در چند دهه اخیر شده است. این نیاز و درخواست موجب پیشرفت و بهبود کمی و کیفی در طراحی و تولید محصولات شامل دوربین‌ها، سنسورها، امکانات دسترسی، حفاظت پیرامونی گردیده است. همگام با افزایش به‌کارگیری انواع دوربین‌های نظارتی ، نرم افزارهای پردازش تصویر و نرم افزارهای آنالیز تصویر نیز مورد توجه قرار گرفته‌اند و رشد قابل توجهی داشته‌اند. شناسایی اقلام غیرمجاز ، شناسایی ناهنجاری‌ها ، شناسایی مجرمین و غیره از جمله کارکردهای نرم افزارهای پردازش تصویر و نرم افزارهای آنالیز تصویر خانواده یوزتا در راستای حفظ و بهبود امنیت با شناسایی شواهد قانونی هستند.
محصولات این دسته‌بندی :

security

مدیریت ترافیک و تردد:

در زندگی شهری جوامع امروزی همه مردم به نحوي با مسئله حمل و نقل و ترافیک شهری در ارتباط مستقيم هستند. با رشد روزافزون جمعيت، تقاضاي سفر و به دنبال آن استفاده از وسايل نقليه شخصي، فشار حاصل بر شبكه‌هاي موجود حمل و نقل، به خصوص در کلان‌شهرها را چندين برابر نموده است. یکی از جدیدترین و موثرترین راهکارهای موجود در مدیریت حمل و نقل و مدیریت ترافیک یک شهری بهره‌برداری از فناوری ‌اطلاعات و به‌کارگیری نرم افزارهای پردازش و سیستم های آنالیز تصویر است. چراکه حجم قابل توجهی از داده‌های حمل و نقل و ترافیک شهری را تصاویر دوربین‌های پلاکخوان و ویدیو دوربین‌های نظارتی تشکیل می‌دهند و این تصاویر منابع غنی از اطلاعات ترافیکی هستند که برای دست‌یابی به آن‌ها نیاز به استفاده از سیستم پردازش تصویر یا نرم افزار آنالیز تصویر خانواده یوزتا خواهد بود.
محصولات این دسته‌بندی :

کنترل کیفیت :

در زندگی شهری جوامع امروزی همه مردم به نحوي با مسئله حمل و نقل و ترافیک شهری در ارتباط مستقيم هستند. با رشد روزافزون جمعيت، تقاضاي سفر و به دنبال آن استفاده از وسايل نقليه شخصي، فشار حاصل بر شبكه‌هاي موجود حمل و نقل، به خصوص در کلان‌شهرها را چندين برابر نموده است. یکی از جدیدترین و موثرترین راهکارهای موجود در مدیریت حمل و نقل و مدیریت ترافیک یک شهری بهره‌برداری از فناوری ‌اطلاعات و به‌کارگیری نرم افزارهای پردازش و سیستم های آنالیز تصویر است. چراکه حجم قابل توجهی از داده‌های حمل و نقل و ترافیک شهری را تصاویر دوربین‌های پلاکخوان و ویدیو دوربین‌های نظارتی تشکیل می‌دهند و این تصاویر منابع غنی از اطلاعات ترافیکی هستند که برای دست‌یابی به آن‌ها نیاز به استفاده از سیستم پردازش تصویر یا نرم افزار آنالیز تصویر خانواده یوزتا خواهد بود.
محصولات این دسته‌بندی :

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Categories
آموزش
اخبار
دسته‌بندی نشده
گالری تصاویر
مقالات