با کمان هدف در تیررس شماست !

ما محصولات نرم‌افزاری توانمند در حوزه حفاظت و امنیت فیزیکی برای رفع چالش‌ها و مشکلات مشتریان را خلق می‌کنیم. ما معتقدیم محصولات نرم‌افزاری ترکیبی از دانش، هنر و کاربرد هستند که ماحصل تجربه، خلاقیت، نوآوری، علم و تلاش تیمی است. اگر چه ما محصولات توانمند و مهمی را طراحی و تولید کرده و می‌کنیم ولی مهمترین دارایی و سرمایه شرکت را تیم منسجم و توانمند آن می‌دانیم. مشتریانی که با ما همراه می‌شوند، علاوه بر انتخاب یک محصول مناسب، از خدمات ما براساس تعهد، توانمندی، انگیزه و نشاط نیز برخوردار خواهند شد. ما خود را متعهد به پیشرفت، بهبود و سادگی محصولات و ایجاد رابطه کاری بلندمدت با مشتریان می‌دانیم. سرمایه‌گذاری بر روی تحقیق و توسعه و آموزش افراد تیم از الویت‌های اساسی در شرکت برای ارایه محصولات و خدمات ایده‌آل به مشتریان است.
مشارکت و همکاری با شرکت‌های توانمند در حوزه فعالیت‌های مشترک از جنبه‌های اساسی در مدل تجاری و فنی شرکت است که بر پایه آن ارایه محصولات و خدمات متنوع و کیفی را میسر نموده است.
وقتی در سال 1391 با هدف نوآوری و ارایه محصولات متفاوت در حوزه نظارت تصویری با یک هسته اولیه کوچک شروع بکار کردیم یکی از اهداف خود را حضور در بازارهای بین‌المللی قرار دادیم و با سرمایه‌گذاری، تلاش بی وقفه، اعتماد مشتریان و محصولات کیفی این راه را هم ‌اکنون هموار و فرآهم کرده‌ایم.
آنچه که عامل اصلی حرکت و رو به جلوی تیمی شرکت پردازش تصویر کمان است را می‌توان خلاقیت و رضایت در رفع چالش‌ها و مشکلات دانست و چنین افرادی را نیز به تیم خود دعوت کرده‌ایم.
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Categories
آموزش
اخبار
دسته‌بندی نشده
گالری تصاویر
گواهینامه ها
مقالات