با کمان هدف در تیررس شماست !

ما محصولات نرم‌افزاری توانمند در حوزه حفاظت و امنیت فیزیکی برای رفع چالش‌ها و مشکلات مشتریان را خلق می‌کنیم. ما معتقدیم محصولات نرم‌افزاری ترکیبی از دانش، هنر و کاربرد هستند که ماحصل تجربه، خلاقیت، نوآوری، علم و تلاش تیمی است. اگر چه ما محصولات توانمند و مهمی را طراحی و تولید کرده و می‌کنیم ولی مهمترین دارایی و سرمایه شرکت را تیم منسجم و توانمند آن می‌دانیم. مشتریانی که با ما همراه می‌شوند، علاوه بر انتخاب یک محصول مناسب، از خدمات ما براساس تعهد، توانمندی، انگیزه و نشاط نیز برخوردار خواهند شد. ما خود را متعهد به پیشرفت، بهبود و سادگی محصولات و ایجاد رابطه کاری بلندمدت با مشتریان می‌دانیم. سرمایه‌گذاری بر روی تحقیق و توسعه و آموزش افراد تیم از الویت‌های اساسی در شرکت برای ارایه محصولات و خدمات ایده‌آل به مشتریان است.
مشارکت و همکاری با شرکت‌های توانمند در حوزه فعالیت‌های مشترک از جنبه‌های اساسی در مدل تجاری و فنی شرکت است که بر پایه آن ارایه محصولات و خدمات متنوع و کیفی را میسر نموده است.
وقتی در سال 1391 با هدف نوآوری و ارایه محصولات متفاوت در حوزه نظارت تصویری با یک هسته اولیه کوچک شروع بکار کردیم یکی از اهداف خود را حضور در بازارهای بین‌المللی قرار دادیم و با سرمایه‌گذاری، تلاش بی وقفه، اعتماد مشتریان و محصولات کیفی این راه را هم ‌اکنون هموار و فرآهم کرده‌ایم.
آنچه که عامل اصلی حرکت و رو به جلوی تیمی شرکت پردازش تصویر کمان است را می‌توان خلاقیت و رضایت در رفع چالش‌ها و مشکلات دانست و چنین افرادی را نیز به تیم خود دعوت کرده‌ایم.
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Categories
آموزش
اخبار
دسته‌بندی نشده
گالری تصاویر
مقالات