کمان با همکاری تیم حرفه‌ای خود علاوه بر خدمات رسانی به مشتریان، زمانی را برای رساندن آگاهی به مشتریان و کاربران مشتاق به یادگیری اختصاص می‌دهد. تمامی وبینارها و مباحث فنی را در این صفحه دنبال کنید.

وبینارها-و-دوره-های-آموزشی

بروزرسانی راهنمایی کاربری شیردال

دانلود بروزرسانی راهنمای کاربری شیردال :

شرکت پردازش تصویر کمان مفتخر است که در راستای پوشش نیاز جدی و رشد روزافزون جامعه به سیستم‌های امنیتی، با یک برنامه‌ریزی منسجم و عملگرا، محصولات متنوعی را در راستای نظارت تصویر، پایش تصویر و آنالیز تصویر ، تولید و روانه بازار نموده است.

محصولات خانواده شیردال” بعنوان یکی از اجزای مهم و پایه‌ای محصولات تعریف شده، امکان مدیریت و نظارت بر منابع تصویر برای دوربین‌های مدار بسته را میسر نموده است.


نرم افزار نظارت تصویر شیردال طراحی حرفه ای و مناسب همراه با رعایت استانداردهای ملی و بین‌المللی، محیطی ایده‌آل را برای کاربران درجهت پایش تصویر هوشمند وضبط ویدیو فرآهم آورده است.

در طراحی و تولید سامانه نظارت تصویر شیردال، از سیستم‌ عامل لینوکس برای سرور و سیستم عامل ویندوز و لینوکس (به انتخاب کاربر) برای کلاینت استفاده شده است. این انتخاب علاوه بر مباحث امنیتی، امکان توسعه و استفاده بهینه از منابع سخت‌افزاری را بنحو چشمگیری بهبود بخشیده است

جهت استفاده و دانلود نسخه بروزرسانی راهنمای کاربری شیردال بر روی لینک پیوست کلیک نمایید.
دریافت راهنمای کاربری شیردال

مطالب مرتبط

پیمایش به بالا