مراکز صنعتی و تولیدی

مراکز صنعتی و تولیدی
در ساختار بنگاههای اقتصادی که عمده فعالیت آنها در مراکز صنعتی و تولیدی متمرکز است استفاده از جدیدترین راه کارهای نظارت تصویری جهت افزایش امنیت و ایمنی افراد، شرایط و اموال و تعریف ساختار جدیدتر حفاظت پیرامونی در حال افزایش و به روز رسانی می باشد. جستجو برای راه حلی که با عملیات آنها مقیاس شود و در عین حال سرمایه گذاری های اولیه را به حداقل برساند، برای این گروه از کسب و کارها با دسترسی ها، سایت ها و مکان های مختلف چالش برانگیز است.
کارگاه ها و سالن های تولیدی و ساخت، انبارها، مراکز نگهداری و تأسیساتی، محل تجمع کارکنان، تنوع پذیری سایت ها و محل های فعالیت و حتی گوناگونی عملیات های بخش های مختلف مانند سایت‌های ساخت‌وساز یا مکان‌های رویداد، اغلب اهداف اصلی برای داشتن یک رویکرد یکپارچه با انطباق پذیری بالا بمنظور نظارت و حراست تصویری هستند. حضور پرسنل در محل همیشه عملی نیست. VSaaS راه موثرتری را برای ایمن کردن محیط، محافظت از تجهیزات و اموال، بدون نیاز به سخت افزار اضافی در محل به جز دوربین، امکان پذیر می کند. تجزیه و تحلیل ویدیویی می تواند به کاربر هشدار دهد و به او کمک کند تا بر اساس آنچه می بیند عمل کند یا صدای از پیش ضبط شده را برای دفع نفوذگر فعال کند.
هنگام انتخاب یک ارائه دهنده VSaaS، عوامل زیادی باید در نظر گرفته شود. اینها عبارتند از انعطاف پذیری، امنیت داده ها، و توانایی ارائه برای افزایش با پیشرفت فناوری.
نوآوری ها در راهکارهای امنیتی باعث چالاکی یک واحد صنعتی و تولیدی در روش های کسب و کار خود می شود. اطمینان حاصل کنید که پیشنهاد VSaaS برای آینده مقاوم است و می‌تواند از طریق به‌روزرسانی‌های میان‌افزار و توانایی اضافه کردن خدمات جدید با هوشمندتر شدن سیستم‌های ویدیویی، سرعت خود را حفظ کند. توانایی انطباق بیشتر هشدارهای ناخواسته را به حداقل می‌رساند و بینش‌های پیش‌بینی‌کننده را ارائه می‌دهد که راه‌حل‌هایی را قادر می‌سازد که برای نیازهای خاص مشتری طراحی شده‌اند.
در پلتفرم نظارت و پایش تصویری ابری “ابریکم” با ارائه ساختار مدیریت نظارت تصویری یکپارچه ابری، علاوه بر ایجاد ساختار جامع مدیریت تصاویر و ذخیره سازی ابری و پشتیبانی همزمان از صدها هزار انواع دوربین مدار بسته می تواند پوشش نیازهای حفاظت فیزیکی، انواع مدلهای دوربین های مداربسته، اینترنت اشیاء، کنترل های دسترسی، آتش نشانی، اتصال و ارتباط آسان با سایر سامانه های اختصاصی یا سازمانی، اپلیکشن اختصاصی خود و ایجاد بالاترین سطح امنیت سایبری در یک محیط ابری عمومی یا اختصاصی در پلتفرم “ابریکم” همراه سازد.
پلتفرم ابریکم پیشنهاد مناسب یک راه حلی مقیاس پذیر با حداقل سرمایه گذاری اولیه به سازمان ها ارائه می دهد. ابریکم به مدیران سایت، اپراتورهای امنیتی یا کارکنان عملیات کمک می‌کند تا در هنگام مواجهه با رویدادها، به‌ویژه از مکان‌های دور، تصمیم‌های سریع بگیرند و از تبدیل شدن آن‌ها به حوادث جلوگیری کند.

 

پیمایش به بالا