شرکت پردازش تصویر کمان با همکاری تیم حرفه ای خود علاوه بر خدمات رسانی به مشتریان، زمانی را برای رساندن آگاهی به مشتریان و کاربران مشتاق به یادگیری اختصاص می دهد. تمامی وبینارها و مباحث فنی را در این صفحه دنبال کنید.

وبینارها و دوره های آموزشی

سفر به دنیای نرم‌افزار جدید! (به روز رسانی نرم افزار)

چالش‌های تغییر به یک سیستم نرم‌افزاری جدید که با به روز رسانی نرم افزار رخ می دهد قابل درک و احترام هستند. راحتی و دستورالعمل‌های آشنا را وقتی در کنار ایده یادگیری مجدد قرار می‌دهیم، آنگاه تغییر را چندان دلچسب نمی‌بینیم!  اما مجبوریم با واقعیات زندگی کنیم. نرم‌افزارهای قدیمی و بدون پشتیبانی می‌توانند خطرات امنیتی زنجیره‌‌وار و پیچیده‌ای را ایجاد کنند.

 

هر ساختاری و مجموعه‌ای، شایسته داشتن بهترین‌ها  است و فناوری با سرعتی سریع پیشرفت می‌کند که با آن می‌توانیم بیشتر، سریع‌تر و بهتر را برای اهداف سازمانی خود به دست آوریم. چرا وقتی شما لایق بهترین‌ها برای سازمان،  کسب و کار و کاربران خود هستید، به کمتر رضایت دهید؟ بدون پشتیبانی فعال، کوچکترین چالش می‌تواند به یک اختلال و فاجعه امنیتی و اجرایی تبدیل شود. برای امنیت مناسب بروز رسانی نرم افزار به موقع و پشتیبانی قابل اعتماد از واجبات است.  

در کمان برای نگرانی‌های شما ارزش قائل هستیم. به همین دلیل رویکرد ما متفاوت است:

انتقال مشارکتی:  شما فقط در حال تغییر نیستید، بلکه در حال ارتقا هستید و ما این کار را با شما انجام می‌دهیم. برای اطمینان از اینکه این انتقال ( به روز رسانی نرم افزار)  آرام و بدون ایجاد تنش است، ما استراتژی زیر را پیشنهاد می‌کنیم:

  • کارگاه‌های عملی: ما کارگاه‌هایی را در سطوح مختلف شامل کاربران عادی، کاربران ارشد و مدیران سازماندهی می‌کنیم که با آنها شرایط و نحوه انتقال نرم افزار و تغییر راحت را براساس شرایط و نیاز مجموعه شما تدوین و مهیا کنیم.
  • خط پشتیبانی اختصاصی: در ماه‌های اولیه پس از انتقال از نرم افزار پیشین به به روز رسانی نرم افزار جدید پس از انتقال، ما یک خط تماس اختصاصی برای درخواست‌های فوری شما خواهیم داشت.
  • حلقه بازخورد: ما می‌خواهیم از شما بشنویم. هر مشکلی، هر پیشنهادی داشته باشید، ما اینجا هستیم تا گوش کنیم و پیوسته بهبود پیدا کنیم.
  • آموزش‌های سفارشی: بر اساس نیازهای منحصر به فرد تیم شما در طی ارتقا نرم افزار، ما آموزش‌هایی را ایجاد خواهیم کرد تا اطمینان حاصل شود که همه می‌توانند با سرعت مناسب خود تغییر کنند.
  • دوره انتقال نرم افزار: از هر دو سیستم بطور همزمان استفاده کنید. ما به محصول خود اعتقاد داریم و اطمینان داریم که با گذشت زمان، شما به طور طبیعی به سمت کارایی و قدرتی که در هر به روز رسانی نرم‌افزار ما ارائه می‌دهد جذب خواهید شد.

به یاد داشته باشید، تغییر می تواند یک فرصت باشد. فرصتی برای رشد، ارتقا و بهینه سازی. ما قول می دهیم که در هر مرحله با شما باشیم تا با هم اطمینان حاصل کنیم که این تغییر بهترین تصمیمی است که گرفته‌اید.

مطالب مرتبط

پیمایش به بالا