شرکت پردازش تصویر کمان با همکاری تیم حرفه ای خود علاوه بر خدمات رسانی به مشتریان، زمانی را برای رساندن آگاهی به مشتریان و کاربران مشتاق به یادگیری اختصاص می دهد. تمامی وبینارها و مباحث فنی را در این صفحه دنبال کنید.

وبینارها و دوره های آموزشی

تعمیر و نگهداری دوربین‌ مدار بسته و بروز رسانی نرم‌افزارها

در دنیای نظارت تصویر، توانایی دوربین  مدار بسته برای ثبت تصاویر واضح و مداوم بسیار مهم است. با این حال، تعمیر و نگهداری منظم و به روز رسانی نرم‌افزارهای آنان اغلب در الویت قرار نمی‌گیرند. 

1- دید روشن

گرد و غبار، زباله‌ها و شرایط آب و هوایی می‌توانند به مرور زمان لنز دوربین مدار بسته را دچار خش و گرفتگی کنند. تمیز کردن و نگهداری منظم لنزها تضمین می‌کند که دید دوربین شما بدون مانع باقی ‌مانده و تصاویر واضحی را به شما ارایه کند.
 

 

2- طول عمر دوربین مدار بسته:

بررسی‌های دوره‌ای می‌توانند از بروز مشکلات و هزینه بالا جلوگیری کنند. بررسی استحکام اتصالات و شرایط نفوذ رطوبت و آب و امثالهم می‌تواند طول عمر دوربین‌های نظارتی شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهند.

دوربین-مدار-بسته

3- مبارزه با اشرار دیجیتال!

در عصر دیجیتال، تهدیدها فقط به شکل فیزیکی نیستند. تهدیدهای سایبری خیلی مهم هستند. استفاده از نرم‌افزارهای اصیل و غیر کرک شده و به‌روزرسانی‌ منظم نرم‌افزارها برای جلوگیری از آسیب‌پذیری‌های امنیتی تضمین می‌کند که سیستم نظارتی شما در برابر حملات سایبری و هک‌های احتمالی غیرقابل نفوذ باقی می‌ماند.

4- استفاده از ویژگی‌های جدید

ارایه‌کنندگان نرم‌افزارها  به طور مداوم نوآوری می‌کنند و ویژگی‌هایی جدیدی را ارائه می‌دهند مانند بهبود کیفیت تصاویر دوربین، بهینه کردن نحوه ذخیره‌سازی تصاویر دوربین مدار بسته و تجزیه و تحلیل‌های پیشرفته که فقط با به روز رسانی منظم نرم‌افزارها قابل دسترس هستند. 

5- یکپارچه‌سازی با سایر سیستم‌ها:

دنیای فناوری به هم پیوسته است. اطمینان از به روز بودن نرم‌افزارها که به روز رسانی نرم افزار دوربین مداربسته هم جزء این دسته است به حفظ سازگاری با سایر سیستم‌های یکپارچه، اعم از آلارم، کنترل‌های دسترسی و یا هر برنامه دیگری کمک می‌کند. 

ساختار نظارت تصویر اعم از دوربین، نرم‌افزار و سایر تجهیزات که به خوبی نگهداری و به روز شده باشد، فقط یک ابزار نظارتی نیستند بلکه یک سرمایه‌گذاری برای امنیت و آرامش خاطر هستند.

Visits: 0

مطالب مرتبط

پاسخ یا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


error: امکان کپی برداری وجود ندارد!