محصولات این شرکت در زمینه مدیریت، پایش و نظارت بر منابع تصویری تحت عنوان “خانواده شیردال” ارایه می‌شوند. پوشش کامل نیازهای کاربران در رده‌ها گوناگون همراه با انعطاف و توسعه‌پذیری عوامل اصلی در تعریف و تبیین این رده از محصولات شرکت بوده است. این خانواده از محصولات برای مشتریانی با تعداد دلخواه دوربین و شرایط و نیازهای متنوع عملیاتی و مدیریتی در سه رده شیردال پایا، شیردال پویا و شیردال مانا ارایه می‌شوند

برای مشتریانی با سایت‌های متعدد، متنوع و تعداد دوربین زیاد توصیه می‌شود. امکان اتصال به چندین سرور بطور همزمان از یک کلاینت براساس دسترسی‌های تعریف و تعیین شده همراه با قابلیت‌های متنوع نرم‌افزاری دیگر، این محصول را بعنوان یک محصول سازمانی (Enterprise) برای پوشش حداکثر 10240 دوربین در یک عرصه جغرافیایی توزیع شده فرآهم آورده است.  برای کسب اطلاعات بیشتر فایل “آشنایی با محصولات شیردال” را دانلود کنید.

این محصول یک NVR حرفه‌ای برای پوشش 16، 24، 32 دوربین بطور همزمان است. قابلیت اتصال و مدیریت مرکزی همراه با امکان ارتقای نرم‌افزار دستگاه، این محصول را انتخابی مناسب برای مشتریان حرفه‌ای نموده است. برای کسب اطلاعات بیشتر فایل “آشنایی با محصولات شیردال” را دانلود کنید.

برای استفاده مشتریانی (فروشگاه‌ها، دفاتر اداری، تجاری و …) با تعداد حداکثر 256 دوربین در یک سایت ارایه شده است. محدودیتی برای تعداد کاربران و استفاده از انواع برند و مدل دوربین بطور همزمان وجود ندارد. برای کسب اطلاعات بیشتر فایل “آشنایی با محصولات شیردال” را دانلود کنید.

ویژگی‌های کلیدی خانواده شیردال

عدم وابستگی به برند و مدل دوربین (Open Device Concept‌)
پوشش کامل استانداردهای بین‌المللی نظیر ONVIF
پوشش کامل انواع کدک تصویر شامل MJPEG، MPEG4، H264 و H265
پوشش کامل انواع کدک صدا شامل AAC، G711 و G726
مدیریت و گروه‌بندی دسترسی کاربران در سطوح گوناگون
ثبت و نگهداری کلیه عملیات سیستم و کاربران (Log Files)
امکان اتصال به سایر سیستم‌های نرم‌‌افزاری از طریق API
امکان استفاده بر روی خطوط ارتباطی کم سرعت
پوشش کامل استانداردهای Multicast و SNMP
پوشش کامل استفاده از Edge Storage و Edge Analytics
پشتیبانی استفاده از Videowall و مراکز مانیتورینگ
پشتیبانی استفاده از منابع متنوع ذخیره‌سازی شامل SAN، NAS و DAS

مانیتورینگ مرکزی و تجمیع تصاویر شیردال

به منظور مشاهده زنده (live)، انتقال و ذخیره‌سازی تصاویر دوربین‌های مستقر در دفاتر و مراکز متنوع در یک یا چند مرکز این محصول طراحی و ارایه شده است.. این محصول برای سازمان‌ها و مجموعه‌هایی که دارای شعب/دفاتر متعدد و نیاز به مونیتورینگ مرکزی و یا ذخیره‌سازی همزمان بصورت محلی و مرکزی دارند، توصیه می‌شود
برای کسب اطلاعات بیشتر فایل “آشنایی با محصولات شیردال” را دانلود کنید.
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Categories
آموزش
اخبار
دسته‌بندی نشده
گالری تصاویر
مقالات