شیردال به عنوان نرم‌افزار مدیریت و نظارت بر منابع تصویری مهمترین مولفه در یک سیستم مدیریت و نظارت بر دوربین‌های مدار بسته است. طراحی حرفه‌ای و مناسب مجموعه نرم‌افزاری مورد نظر با رعایت استانداردها، امکان استفاده همزمان و ترکیبی حتی با سایر سامانه‌ها؛ نظیر سامانه‌های کنترل دسترسی، نظارت جامع، هوش مصنوعی و …..، را فرآهم آورده است.

هدر صفحه شیردال
شیردال,نرم افزار شیردال

طراحی و پیاده سازی بانک اطلاعاتی به صورت رمزگذاری شـده و اختصاصی با دسترسی بلادرنگ به تصاویر، علاوه بر بالا بردن سرعت دستیابی به اطلاعات، از بروز و ایجاد حفره‌های امنیتی مرتبط با بانک‌های اطلاعاتی جلوگیری بعمل می آورد.

شیردال,نرم افزار شیردال

استفاده از پروتکل ارتباطی ویژه، رمزگذاری شده، سریع و اختصاصی برای ارتباط داخلی نرم‌افزار، این قابلیت را ایجاد می نماید با توجه به شرایط ارتباطی یا محدودیت های احتمالی در پهنای باند، کارآیی منحصر به فردی در دسترس باشد.

قابلیت پشتیبانی 3000+ مدل انواع دوربین و بیش از 70 برند داخلی و خارجی، همراه با قابلیت پشتیبانی از پروتکل ONVIF، امکان مدیریت و ارتباط مستقیم و بکارگیری طیف وسیعی از انواع دوربین‌ها یا NVR مهیا ساخته است.

آیا برای انتخاب نرم افزار، دوربین، سرور و... نیاز به مشاوره دارید؟

02188702070

Linux-Pinguin

ساختار شیردال

به منظور بالا بردن ضریب امنیتی و افزایش کارآیی نرم‌افزار از سیستم عامل لینوکس بعنوان سرور و محیط کاربری ویندوز و لینوکس، بصورت خادم/ مخدوم (Client/Server) استفاده شده است.

 این طراحی علاوه بر مباحث امنیتی امکان توسعه و استفاده بهینه از منابع سخت‌افزاری را به دلیل قابلیت استثنایی لینوکس نسبت به ویندوز به نحو چشمگیری بهبود بخشیده است.

استفاده مناسب از سخت‌افزار علاوه بر کارآیی از جنبه اقتصادی نیز قابل تأمل است.

شیردال

طراحی و برنامه ‌نویسی جامع نرم‌افزار توسط کارشناسان شرکت در داخل کشور

شیردال

جلوگیری از دسترسی غیر مجاز به اطلاعات اجرا بصورت خادم/ مخدوم (Client/Server)، که سرور بر روی سیستم عامل لینوکس CentOS، و کلاینت روی سیستم عامل ویندوز و لینوکس اجرا ‌می‌شود.

شیردال,چند زبانه بودن

چند زبانه بودن و پشتیبانی کامل زبان فارسی و تقویم هجری شمسی و میلادی

قابلیت تطابق و اعمال تغییرات بر مبنای نیازهای خاص کاربران و مشتریان

نرم افزار شیردال

داشتن تاییدیه اختصاصی امنیتی افتا، برای محصول از مرکز مدیریت راهبردی ریاست جمهوری

نرم افزار شیردال

استفاده از روش‌های رمزگذاری برای جلوگیری از دسترسی غیر مجاز به اطلاعات

برای کسب اطلاعات بیشتر کاتالوگ شیردال را مطالعه کنید

پیمایش به بالا