پلتفرم ابریکم

پلتفرم ابریکم که از لحاظ ساختاری VSaaS است، قابل اجرا در محیط‌هایی با ابرها/شبکه‌های اختصاصی و یا بر روی ابرهای عمومی ایمن است.

VSaaS (Video Surveillance as a Service) به ساختاری گفته می‌شود که خدمات پایش و نظارت تصاویر براساس ساختار ابری (اختصاصی یا عمومی) ارایه می‌شود و نیازی به استفاده از تجهیزات پایش و ذخیره‌سازی در شعب/دفاتر نمی‌باشد. این ساختار بدلیل عدم نیاز به VMS، DVR و NVR سبب کاهش چشمگیر هزینه و افزایش سرعت عمل در اجرای یک ساختار پایش و نظارت تصویر می‌شود.

این پلتفرم برای سازمان‌ها، مراکز و مجموعه‌هایی توصیه می‌شود که دارای حداقل یکی از شرایط زیر هستند:

– دارای شعب/دفاتر/فروشگاه زیاد در یک حوزه جغرافیایی گسترده نظیر بانک‌ها، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و …
– دارای شعب/دفاتر در شرایط خاص امنیتی و حراستی نظیر مراکز نظامی، انتظامی و مرزبانی‌
– دارای تعداد دوربین محدود در یک محل جغرافیایی نظیر سوپرمارکت‌ها، دفاتر تجاری و اداری

این محصول نسل آینده نرم‌افزارهای مدیریت، پایش و نظارت تصویری بر مبنای استفاده از تکنولوژی‌های نوین نظیر  Video Surveillance as a Service (VSaaS)، Docker Container و  Hybrid Cloud است. هدف اصلی در تولید چنین محصولی، امکان ایجاد محیطی امن، پایدار، قابل توسعه بصورت Open Device و Open Platform برای ضبط، مدیریت، پایش و نظارت  تصاویر دوربین‌های مداربسته برای سازمان‌های بزرگ با تعداد زیاد سایت، دوربین و تجهیزات کنترل دسترسی می‌باشد.

این پلتفرم براساس استفاده از آخرین دستاوردهای فشرده‌سازی، انتقال، ضبط و مدیریت منابع ویدیویی در زمینه حفاظت تصویری و بدون نیاز به تجهیزات ذخیره‌سازی محلی و با بکارگیری کمترین میزان پهنای باند برای انتقال تصاویر تولید شده است.

از ویژگی‌های منحصربفرد پلتفرم ابریکم است.

امکان اتصال به سیستم‌های کنترل دسترسی،

آتش نشانی

اینترنت اشیا

برای کسب اطلاعات بیشتر برای کسب اطلاعات بیشتر فایل “آشنایی با ابریکم” را دانلود کنید.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Categories
آموزش
اخبار
دسته‌بندی نشده
گالری تصاویر
گواهینامه ها
مقالات