شرکت پردازش تصویر کمان با همکاری تیم حرفه ای خود علاوه بر خدمات رسانی به مشتریان، زمانی را برای رساندن آگاهی به مشتریان و کاربران مشتاق به یادگیری اختصاص می دهد. تمامی وبینارها و مباحث فنی را در این صفحه دنبال کنید.

وبینارها و دوره های آموزشی

نظارت تصویری و چشم انداز بازار VSaaS

ارزش بازار جهانی سیستم های نظارت تصویری و VSaaS در سال 2021 به 54.73 میلیارد دلار آمریکا رسید و رشد ارزش این بازار تخمین زده می شود که از سال 2022 تا 2031 با نرخ CAGR 14.0٪ پیشرفت کند.

انتظار می رود بازار جهانی نظارت تصویری و VSaas تا پایان سال 2031 به 201.63 میلیارد دلار برسد.

دیدگاه تحلیلگران در مورد نظارت تصویری و سناریوی بازار VSaaS

دولت ها و  کشورهای مطرح سراسر جهان در حال ایجاد امنیت قوی در شهرها از طریق ایجاد و توسعه سیستم های نظارت تصاویر دوربین ها برای حفظ نظم و استقرار قوانین خود هستند. بدیهی است تقاضا برای نظارت تصویری و راه حل های VSaaS در بخش های مختلف مانند نهادهای دولتی، پروژه ها و اماکن صنعتی و تجاری، حمل و نقل، مکان  هایی مانند بیمارستان  و حتی در کسب و کارهای کوچک  در حال افزایش است.

راه حل های نظارت تصویری و VSaaS نظارت و امنیت را  در زمان واقعی و استفاده مناسب به زیرساخت های حیاتی ارائه می دهند.

پیشرفت‌ها در بازار هوش مصنوعی و فناوری‌های یادگیری ماشین،  معرفی دوربین های مداربسته جدید،   و افزایش استفاده از نظارت تصویری مبتنی بر ابر، در بازار جهانی  در طول دوره پیش‌بینی افزایش پیدا می کند.

آنها همچنین در حال اتخاذ ادغام و تملک  (Mergers and Acquisitions) برای گسترش بازارها و دامنه جغرافیایی بمنظور کسب  برتری رقابت  در حوزه امنیت خود هستند.

معرفی بازار نظارت تصویری
و VSaaS

سیستم-های-نظارت- تصویر
ایجاد- امنیت- شهری- با-سیستمهای- نظارت- تصویر

نظارت تصویری از سیستم های نظارت دوربین مداربسته آنالوگ به راه حل های دیجیتال ادغام شده با IOT و  یارانش ابری تکامل یافته است.

این منبع تله متری برای پلتفرم های هوش تجاری و امنیت فیزیکی است.

دوربین مداربسته- و- نظارت- تصویر-

سیستم های نظارت تصویری شامل یک اکوسیستم پیچیده است که شامل دوربین ها، ذخیره سازی، نرم افزار، و سخت افزار و خدمات متفرقه است.

راه‌حل‌های نظارت تصویری به‌عنوان سرویس (VSaaS) می تواند با بهره جویی از خصوصیات هوش مصنوعی فعالیت های نامطلوب یا مشکوک هر حرکت در هر مکان مهم یا زمان را تشخیص و اعلام نماید.

این راه حل ها برای دولت و سازمان های مجری قانون مفید هستند، زیرا به حفظ نظم و قانون کمک می کنند.

راه‌حل‌های نظارت تصویری و VSaaS به نظارت و شناسایی تهدیدها و بررسی  یا جلوگیری از فعالیت‌های مجرمانه کمک می‌کنند.

سیستم‌های دوربین‌های امنیتی آلارم‌ها مانند ( آتش‌سوزی، ورود و خروج بدون اجازه )، تشخیص جرائم مجرمانه مانند (سرقت)، مستندسازی وقایع مرتبط با امنیت، جلوگیری از متخلفان (دستکاری و خرابکاری)، ردیابی حرکات و ارائه هشدار در صورت وقوع تصادفات از جمله کارهایی است که می توان از طریق نظارت تصویر انجام داد.

راه‌حل‌های ذخیره‌سازی، مدیریت ویدیو و تجزیه و تحلیل به‌ طور مرکزی روی یک محیط ابری میزبانی می‌شوند و از طریق اینترنت داده های  مذکور قابل دسترسی هستند

شهرنشینی سریع منجر به افزایش جمعیت در شهرها شده است.  بر اساس گزارش وزارت امور اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل متحد، انتظار می‌رود تا سال 2025، 68 درصد از جمعیت جهان در شهرها ساکن شوند.

راه حل های نظارت تصویری و VSaaS به ایمن سازی و نظارت بر اماکن عمومی ، مدیریت سیستم های حمل و نقل و بهبود واکنش اضطراری در شرایط حوادث و مدیریت بحران  کمک می کند.

طبق گفته Otonommo، پلتفرمی که اقتصاد تحرک را تقویت می کند، شهر نیویورک دوربین ها و حسگرها را در 10000 تقاطع شهر به عنوان بخشی از سیگنال های تطبیقی و زیرساخت متصل نصب کرده است.

چنین سرمایه گذاری هایی بازار تجزیه و تحلیل ویدئویی در ایالات متحده را پر می کند.

دولت های کشورهای سراسر جهان به طور قابل توجهی در توسعه شهرهای هوشمند سرمایه گذاری می کنند.

این احتمالاً تقاضا برای نظارت تصویری و راه حل های VSaaS را در چند سال آینده افزایش می دهد.

به گفته Visten، یک شرکت تجاری املاک و مستغلات، انتظار می رود تا سال  2025، 88   شهر هوشمند مطرح در جهان وجود داشته باشد.

از این تعداد، 25 شهر در سراسر قاره آمریکا، 31 شهر در اروپا و 32 شهر در آسیا و اقیانوسیه پیش بینی می شود.

با توجه به راهنمای جدید هزینه‌های شهر هوشمند از شرکت بین‌المللی داده، پیش‌بینی می‌شود که ابتکارات شهر هوشمند در سال 2023 ، بالغ بر 189 میلیارد دلار هزینه داشته باشد.

به گفته بارکلیز، شهرهای هوشمند پتانسیل تولید 20 تریلیون دلار آمریکا در منافع اقتصادی تا سال 2026 را دارند.


افزایش سرمایه گذاری در پروژه های شهر هوشمند، تحقیق و توسعه پلتفرم های جدید در بازار اتوماسیون ساختمان های تجاری را برانگیخته است.

در دسامبر 2021، Dassault Systemes SE، یک شرکت نرم افزاری مستقر در فرانسه، و NTT Communications، یک شرکت مخابراتی مستقر در ژاپن، برای ارائه یک پلتفرم شهر هوشمند مقیاس پذیر با یکدیگر متحد شدند.

هدف این پلتفرم پرداختن به چالش های شهری مرتبط با پایداری و انعطاف پذیری در حوزه های مختلف مانند انرژی و تحرک بهینه در ژاپن است.

افزایش استفاده از Edge AI Surveillance و VSaaS برای عملکرد بالا و پاسخ سریع تر

پیش‌بینی می‌شود که پیشرفت‌ها در پلتفرم‌ها و راه‌حل‌ها ، فرصت‌های رشد را برای فروشندگان کلیدی در بازار نظارت تصویری و VSaaS فراهم کند. 

تحولات فناوری، از جمله هوش مصنوعی (AI) و IOT، عملکرد عملیاتی نظارت تصویری و راه‌حل‌های VSaaS را بهبود می‌بخشد.

راه‌حل‌های نظارت تصویری هوش مصنوعی Edge و VSaaS عملکرد بهبود یافته و پاسخ سریع‌تری به سازمان‌های تجاری ارائه می‌دهند.

Gorilla Technology، یک شرکت خصوصی متخصص در هوش ویدئویی و فناوری IOT، IVAR Edge AI، نظارت تصویری هوشمند و ضبط کننده VSaaS را ارائه می‌کند که شامل راه‌حل All-in-One VMS + IVA است.

فناوری تجزیه و تحلیل بلادرنگ IVAR بینش هایی را با راه حل های مبتنی بر رویداد مانند ردیابی وسایل نقلیه، افراد و اشیا ارائه می دهد و با تشخیص به موقع  به استخراج رویدادهای مشکوک کمک می کند.

با توجه به روندهای اخیر در بازار نظارت تصویری و VSaaS، شرکت‌ها در بخش‌های خرده‌فروشی و خدمات پذیرایی و ارائه خدمت به میهمانان و مسافران، به طور فزاینده‌ای در IVAR سرمایه‌گذاری می‌کنند.

ادغام IVAR می‌تواند در زمان‌بندی زمان‌های ضبط دوربین و تجزیه و تحلیل برای شناسایی و هشدار سریع کارکنان در مورد نفوذ به مناطق محدود، افراد در لیست سیاه و Ioiters مشکوک  کمک کند .

علاوه بر این، IVAR خدمات ویژه و سطح بالا، مانند خرید کمکی و جوایز وفاداری را ارائه می‌دهد، زیرا می‌تواند مشتریان وفادار و افراد VIP را از طریق تشخیص چهره شناسایی و شناسایی کند.

چشم انداز منطقه ای نظارت تصویری و بازار VSaaS​

انتظار می رود آسیا پاسیفیک بر بازار نظارت تصویری و VSaaS جهانی در طول دوره پیش بینی تسلط داشته باشد و به دنبال آن آمریکای شمالی قرار گیرد.

افزایش سرمایه گذاری در نوسازی زیرساخت ها و پروژه های شهرهای هوشمند و افزایش استفاده از دوربین های نظارت تصویری پیشرفته در سیستم های امنیت ملی در کشورهایی مانند چین، هند، کره جنوبی و ژاپن پیش بینی می شود که تقاضا برای نظارت تصویری و VSaaS را در این کشور افزایش دهد.

آینده بازار نظارت تصویری و VSaaS در چین امیدوار کننده به نظر می رسد که منجر به گسترش بازار دوربین مداربسته و افزایش پذیرش سیستم های نظارت امنیتی در این کشور می شود.

پیش‌بینی می‌شود چین در طول دوره پیش‌بینی سهم عمده‌ای از بازار آسیا و اقیانوسیه را به خود اختصاص دهد.

تجزیه و تحلیل بازیگران کلیدی در نظارت تصویری جهانی و بازار VSaaS

 

Hangzhou Hikvision Digital Technology Co., Ltd., Zhejiang Dahua Technology, Ltd., Zhejiang Uniview Technologies Co., Ltd., Axis Communications AB, Honeywell International Inc., Bosch Security Systems GmbH, Hanwha Techwin Co., Ltd., Avigilon Corporation، Cisco Systems Inc.، i-PRO Co., Ltd.، Genetec Inc.، Motorola Solutions، Inc.، و Milestones Systems A/S بازیگران برجسته ای هستند که در بازار فعالیت می کنند.

مشخصات دقیق شرکت‌هایی که راه‌حل‌های نظارت تصویری و VSaaS را ارائه می‌دهند در گزارش بازار برای ارزیابی وضعیت مالی، پیشنهادات محصول کلیدی، پیشرفت‌های اخیر و استراتژی‌های آنها ارائه شده است.

سرمایه گذاری قابل توجه در فعالیت های تحقیق و توسعه یک استراتژی بازاریابی کلیدی برای نظارت تصویری و بازیگران بازار VSaaS است.

تحولات کلیدی در سینظارت تصویری جهانی و بازار VSaaS

در آوریل 2022، i-PRO Co., Ltd. i-PRO,  APAC را تأسیس کرد، یک نهاد حقوقی جدید که در بازارهای آسیا و اقیانوسیه و به عنوان بخشی از استراتژی توسعه جهانی خود فعالیت می کند.

انتظار می‌رود i-PRO,  APAC راه‌حل‌های دوربین و راه‌حل‌های نظارت شخصی و ایمنی عمومی را برای برنامه‌های کاربردی حیاتی در این مناطق ارائه دهد.

در فوریه 2022، Bosch Security Systems دوربین 9 میلی‌متری MIC IP Fusion 9000i را که با تجزیه و تحلیل‌های ویدیویی هوشمند ادغام شده است، راه‌اندازی کرد.

دوربین جدید با کمک فناوری تشخیص محیط، آگاهی از موقعیت های شدید را برای کاربران فراهم می کند.

هر یک از این بازیگران در نظارت تصویری و گزارش بازار VSaaS بر اساس پارامترهایی مانند نمای کلی شرکت، بررسی اجمالی مالی، استراتژی‌های تجاری، سبد محصولات، بخش‌های تجاری و پیشرفت‌های اخیر مشخص شده‌اند.

نظارت تصویری جهانی و عکس فوری بازار VSaaS

نظارت تصویری جهانی و عکس فوری بازار VSaaS

منبع از سایت : www.transparencymarketresearch.com

مطالب مرتبط

پیمایش به بالا